YaDaH – uwielbienie Boga tańcem

Co Biblia mówi o tańcu?

Dorota i Kuba Herok w posłudze uwielbienia od 20 lat

Historia Yadah

— Jak to się zaczęło?

Dorota i Kuba Herok są razem w posłudze uwielbienia od 20 lat. Prowadzili uwielbienie i nauczania na wielu konferencjach, szkołach uwielbienia, w domach modlitwy w Polsce i za granicą. Kuba jest liderem uwielbienia, Dorota posługuje w modlitwie tańcem. Niosą wizję proroczego uwielbienia pieśnią, dźwiękiem i ruchem. Założyciele Szkoły Uwielbienia Tańcem.

— Fragment książki

Taniec został stworzony po to by oddawać chwałę Bogu. Można powiedzieć to inaczej – człowiek został stworzony z potrzebą wyrażania uwielbiania także tańcem.

— "Moc uwielbienia tańcem" Dorota Herok

quote-light.png

Dorota Herok

— modlitwa tańcem

Od 20 lat zajmuje się uwielbieniem i modlitwą tańcem, oraz tańcem izraelskim. Jej główny przekaz to intymność z Bogiem oraz prorocze uwielbienie za pomocą tańca, ruchu, używając flag i biblijnego znaczenia kolorów. Prowadziła wiele projektów tanecznych, nauczała na temat tańca uwielbienia, oraz prowadziła taniec i warsztaty na różnych konferencjach, szkołach uwielbienia, w domach modlitwy w wielu miejscach w Polsce i za granicą ( m.in. Izrael, Anglia, Panama, Finlandia, Niemcy, Ukraina, Czechy, Słowacja ) Przez lata wytrenowała wielu tancerzy uwielbienia, liderów tańca, pomogła wielu wspólnotom i Kościołom ustanowić służbę uwielbienia tańcem.

Dorota Herok

— modlitwa tańcem

Przez ostatnie lata jest również zaangażowana w prowadzenie tańca na międzynarodowych konferencjach w Izraelu (All Nation Convocation Jerusalem, Succot Celebration Conference Jerusalem) W Jerozolimie współpracuje z różnymi liderami tańca z wielu narodów. Współpracowała m.in. z zespołem TGD, Misją 22:22 Piotra Płechy. Prowadziła tańce uwielbienia z flagami podczas ostatnich sześciu spotkań Młodych LEDNICA 2000, podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, koncertu „Bóg liczy na Ciebie! ŚDM. JESTEŚMY RAZEM!” nagrywanego przez TVP, a także koncertu ” Polska dla Panamy” podczas ŚDM w Panamie Jest także nauczycielem i choreografem tańców żydowskich i izraelskich, prowadzi zespół tańca „Klezmer” w Cieszynie. Absolwentka Chrześcijańskiej Szkoły Pantomimy, Dramy i Tańca

Jakub Herok

— uwielbienie

Gitarzysta, lider Uwielbienia, który swoją pasję do Jezusa wyraża muzyką i śpiewem, nauczyciel słowa bożego. Jest autorem 3 plyt z muzyką uwielbienia „Clay uwielbienie”. Współautor audiobooka „Prorocze uwielbienie”. Producent filmowy (Clay Qb), twórca między innymi serii krótkometrażowych filmów Głupi Mądry Film i Stopstart.
kuba

Chcesz tańczyć na Bożą chwałę?

Zobacz warsztaty

Napisz do nas na:
kubador „małpka” gmail . com

Napisz do nas