YaDaH – uwielbienie Boga tańcem

Międzynarodowa Szkoła Uwielbienia Ruchem i Tańcem

Zaproszenie

Zapraszamy na polsko – czesko – słowacką szkołę modlitwy i  uwielbienia ruchem i tańcem.
Wierzymy że Bóg porusza się w narodach. Chcemy stanąć razem jako nasze narody i w jedności, jako jedno ciało uczyć się szukać Jego obecności i dać się Jemu poruszać w nas i przez nas. Aby zapanowało Jego Królestwo, stała się Jego wola jak jest w niebie tak i na ziemi, w naszych narodach. Chcemy uczyć się jak być światłem tego świata i solą tej ziemi, niosąc Jego chwałę do naszych narodów. Szczególnie w takim czasie jak ten.  Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać modlitwę i uwielbienie Boga ruchem i tańcem: doświadczyć przemieniającej Bożej obecności i wejść głębiej w duchowy, proroczy wymiar ruchu i tańca, podążając za najlepszym Nauczycielem, którym jest Duch Święty.
Będziemy się uczyć, jak razem otwierać się na Jego obecność i razem podążać za Nim, wchodzić głębiej w uwielbienie skupione na Nim jako jedno ciało. W ramach Szkoły Uwielbienia Ruchem i Tańcem będziemy odkrywać biblijne korzenie tańca, duchowe znaczenie gestów i ruchu, wyrażanie modlitwy ciałem, znaczenie flag i sztandarów w Biblii, biblijną symbolikę kolorów.
 

Ps. 117

"Chwalcie Pana, wszystkie narody, Wysławiajcie Go, wszystkie ludy Albowiem łaska Jego jest można nad nami, A wierność Jego trwa na wieki! Alleluja".

quote-light.png

Niektóre z poruszanych tematów:

 • tożsamość chwalcy,
 • taniec i mowa gestów w Biblii,
 • taniec w izdebce,w ukryciu, taniec jako owoc intymnego spotkania z Bogiem,
 • ciało jako świątynia Ducha Świętego,
 • duchowe znaczenie gestów i tańca,
 • znaczenie sztandarów w Piśmie Świętym,
 • symbolika kolorów w Piśmie Świętym,
 • używanie flag i sztandarów w uwielbieniu,
 • taniec proroczy – taniec w Duchu,
 • deklaracja i ogłaszanie gestem i ruchem, autorytet wierzącego,
 • ruch i taniec we wstawiennictwie i walce duchowej,
 • taniec jako narzędzie ewangelizacji,
 • taniec żydowski,
 • taniec w zespole,
 • współpraca pomiędzy zespołem muzycznym a tanecznym,
 • taniec w kontekście osobistym, w Kościele, narodzie i w narodach,
 • modlitwa i ogłaszanie tańcem w kontekście czasów ostatecznych, oraz w Izraelu.
Szkołę poprowadzą Jakub i Dorota Herok , oraz zaproszeni goście :
Christine i Sodapop Jeanville – Francja
Marcin Boczek – Polska
 
Szkoła odbywać się będzie w systemie 6 zjazdów w terminie od lutego do czerwca w polskim i czeskim Cieszynie.
Zjazdy są planowane w soboty od godz. 10.00 do 20.00.  Noclegi i wyżywienie we własnym zakresie. Zarówno polski jak i czeski Cieszyn posiada rozbudowaną bazę noclegową w przystępnych cenach.
 
Planowane terminy szkoły:
 • 4 luty
 • 4 marzec
 • 1 kwiecień
 • 22 kwiecień
 • 27 maj
 • 10 czerwiec
Koszt całej szkoły:
 • 800 zł do 19 stycznia
 • 870 zł od 20  do 26 stycznia
 • 940  zł od 27 stycznia do 2 lutego
Cena nie obejmuje noclegów i wyżywienia.
 

Szkoła stanowi całość programową, w związku z tym nie ma możliwości dołączania w trakcie, chyba, że prowadzący wyraża na to zgodę.

Miejsce szkoły:
Sala gimnastyczna w Szkole nr. 1 w polskim Cieszynie lub Dom Kultury „Strzelnica” w Czeskim Cieszynie
Miejsce poszczególnych zjazdów będzie ogłaszane przed zjazdem.
 
Możliwość noclegów w polskim Cieszynie:
⦁ Szkolne schronisko Młodzieżowe w Cieszynie, ul Błogocka 24
20 – 35 zł /os
http://www.ssm.cieszyn.pl/cennik
⦁ Gościniec Cieszyński
35- 75 zł /os
http://czasnawypoczynek.pl/Noclegi,Cieszyn,E021829,Gościniec+Sportowy
⦁ Wyższa Brama Hotel
50- 80 zł /os
http://www.urlopwpolsce.pl/cieszyn/wyzszabrama/
⦁ Dworek Cieszyński
100 – 140 zł /os
http://dworek-cieszynski.pl/noclegi.html
⦁ Hotel Liburnia
https://liburniahotel.pl/pokoje-hotel/
195 zł /os
 
Organizatorzy:
YaDaH
MDM- Międzynarodowy Dom Modlitwy Cieszyn/Czeski Cieszyn
 
 
Zapraszamy serdecznie:)
Ilość miejsc ograniczona.

Dorota i Kuba Herok są razem w posłudze uwielbienia od 21 lat. Założyciele służby YaDaH. Prowadzili uwielbienie i nauczania na wielu konferencjach, szkołach uwielbienia, w domach modlitwy w Polsce i za granicą. Kuba jest liderem uwielbienia, Dorota posługuje w modlitwie tańcem. Niosą wizję proroczego uwielbienia pieśnią, dźwiękiem i ruchem. Założyciele Szkoły Uwielbienia Tańcem.

Zapisy na szkołę

Do zobaczenia na miejscu!

Dorota Herok

— modlitwa tańcem

Od 22 lat zajmuje się uwielbieniem i modlitwą tańcem, oraz tańcem izraelskim. Jej główny przekaz to intymność z Bogiem oraz prorocze uwielbienie za pomocą tańca, ruchu, używając flag i biblijnego znaczenia kolorów. Prowadziła wiele projektów tanecznych, nauczała na temat tańca uwielbienia, oraz prowadziła taniec i warsztaty na różnych konferencjach, szkołach uwielbienia, w domach modlitwy w wielu miejscach w Polsce i za granicą ( m.in. Izrael, Francja,  Anglia, Panama, Finlandia, Niemcy, Ukraina, Czechy, Słowacja ) Przez lata wytrenowała wielu tancerzy uwielbienia, liderów tańca, pomogła wielu wspólnotom i Kościołom ustanowić służbę uwielbienia tańcem.

Dorota Herok

— modlitwa tańcem

Przez ostatnie lata jest również zaangażowana w prowadzenie tańca na międzynarodowych konferencjach w Izraelu (All Nation Convocation Jerusalem, Succot Celebration Conference Jerusalem) W Jerozolimie współpracuje z różnymi liderami tańca z wielu narodów. Współpracowała m.in. z zespołem TGD, Misją 22:22 Piotra Płechy. Prowadziła tańce uwielbienia z flagami podczas ostatnich siedmiu spotkań Młodych LEDNICA 2000, podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, koncertu „Bóg liczy na Ciebie! ŚDM. JESTEŚMY RAZEM!” nagrywanego przez TVP, a także koncertu ” Polska dla Panamy” podczas ŚDM w Panamie, oraz koncertu ” Chwała Mu” w Łodzi. Jest także nauczycielem i choreografem tańców żydowskich i izraelskich, prowadzi zespół tańca „Klezmer” w Cieszynie. Absolwentka Chrześcijańskiej Szkoły Pantomimy, Dramy i Tańca

Jakub Herok

— uwielbienie

Gitarzysta, lider Uwielbienia, który swoją pasję do Jezusa wyraża muzyką i śpiewem, nauczyciel słowa bożego. Jest autorem 5  plyt z muzyką uwielbienia „Clay uwielbienie”. Jest także twórcą kilku serii krótkometrażowych ewangelizacyjnych filmowów animowanych.

Helena Kalabova

— taniec proroczy

W sluzbie uwielbienia od 25 lat. Przez te lata usługiwała proroczym przekazem modlitwą i tańcem na wielu konferencjach i w domach modlitwy w Czechach i za granicą( m.inn. Izrael, Polska, Slowacja, Niemcy)

Helena przez 8 lat mieszkala w Kielcach gdzie Bóg ją posłał, aby jako jedna z pierwszych przyniosła wizje proroczego uwielbienia i wstawiennictwa tańcem do Polski.

Polska była i jest jej duchowym domem gdzie mogla wzrastać w powołaniu proroczego uwielbienia i modlitwy przez wiele lat. Polska tez stała się dla niej drzwiami do Jerozolimy, gdzie zaczęła odkrywać temat znaczenia modlitwy w kontekście czasów ostatecznych w narodach i Izraelu.

Jedna z pionierek tańca proroczego w Czechach i w Polsce. Jest inspiracją dla wielu jak być zakochaną w Jezusie i deklarować z autorytetem Jego królestwo na ziemi.

Jej pragnieniem jest by być tą, która Boga uwielbia w Duchu i prawdzie razem z Innymi i pielęgnować relację z Jezusem i zachwycać się Nim.

Marcin Boczek

— uwielbienie przez taniec

Uwielbieniem przez taniec z flagami zajmuje się od 19 lat. Usługiwał modlitwą i uwielbieniem tańcem na wielu konferencjach i w domach modlitwy. Jest inspiracją dla wielu mężczyzn w Polsce jak deklarować i modlić sie wstawienniczo gestem i tańcem z flagami. Jak być rozkochanym w Jezusie bożym wojownikiem.

Jego pasją jest prawdziwie objawienie nie tego, co robimy dla Boga, ale objawienie tego Komu służymy i przed Kim stoimy.
Na co dzień zajmuję się snycerstwem (rzeźba w drewnie). Jestem mężem i ojcem dwojga dzieci.

„Danser la vie” to znacznie więcej niż tylko wykonywana choreografia taneczna
na scenie lub lekcja w studiu tańca za zamkniętymi drzwiami… To autentyczny sposób
oddychania, kochania, postrzegania, dotykania i celebrowania każdego momentu, nawet tam,
gdzie obecne są lęki oraz możliwe ograniczenia i niepełnosprawności. Wystarczy zrobić kilka kroków na ulicy,
spojrzeć na świat i uwolnić wewnętrzny „połączony” uśmiech…”
Christine Jeanville
link do świadectwa Christine:

Christine i Sodapop Jeanville

— prorocza sztuka i kreatywność dla Bożego Królestwa

Profesjonalni francuscy tancerze i choreografowie. Ich wizją jest  przywracanie sztuki i kreatywności powstającej pod wpływem Ducha Św. dla Bożego Królestwa. Są założycielami „Machol danser la Vie Ministry” oraz artystycznego Domu Modlitwy w Lyon  połączonego z Jerozolimą.
 
Christine tańczyła w Operze w Hanover w Niemczech. W 1994 roku doznała kontuzji i została w cudowny sposób uzdrowiona fizycznie i emocjonalnie. Po tym doświadczeniu postanowiła swój taniec dedykować Bogu i tańczyć tylko dla Niego. Ludzie patrząc na jej taniec doświadczają duchowego, emocjonalnego i fizycznego uzdrowienia.
 
Sodapop jest jednym z pionierów hip-hopu we Francji. Na szczycie swojej tanecznej kariery spotkał Jezusa i zmienił swój styl życia, aby radykalnie naśladować Boga.
 
W 2005 roku założyli „Machol Danser la Vie” którego celem jest promowanie życia w Duchu, odpocznienia, i poruszania się w Duchu Św, oraz wyposażanie Kościoła aby był Oblubienicą przygotowaną na Jego przyjście. Działają w ponad 30 krajach i tworzą szkoły Machol na całym świecie.
 
dorota-jakub-herok-uwielbienie tancem-hq (19)

Rem Reddite

— Mus ii sit error

Vulncre at eos materias ad eu louor qui amet arcui. Unde fames sem solenni qui typi eos ad nam si modo purus ullo este. 

Sed Excepto

— Cum ii tot rerum

Vulncre at eos materias ad eu louor qui amet arcui. Unde fames sem.

dorota-jakub-herok-uwielbienie tancem-hq (8)

Zapisy na szkołę

Do zobaczenia na miejscu!

Napisz do nas